Rychlá navigace v článku: Vzor smlouvy o pronájmu chatyVzor smlouvy na pronájem chalupyChata a chalupa u vodyChalupa nebo chata na horách

Pronájem chaty

Pokud navštěvujete svojí chatu jen málo, můžete jí pronajmout a získat tak finance. S námi to zvládnete snadno, smlouvu přímo od majitele a bez realitky najdete níže. U nás si navíc můžete podat inzerci zdarma a pronajmout tak svojí chatu bez provize.

Ať už pronajímáte chatu jen na víkend nebo na dlouhodobý pronájem celoroční smlouvou, chatu je vhodné předem vyfotografovat, včetně detailů jako je vybavení místností. Doporučujeme si také uzavřít před pronájmem chaty, smlouvu o pojištění majetku. (Chcete zde mít odkaz na Vaší firmu?)

Smlouva o pronájmu chaty vzor

Výhodou pronájmu také bude, že se chata bude pravidelně používat a tím větrat její místnosti. Pravidelná údržba chaty k pronájmu je základním předpokladem pro pozitivní recenze od ubytovaných hostů.

Chaty a chalupy na pronájem

Pronájem chat a chalup dlouhodobě a nebo jen na víkend má řadu specifik. Například u pronájmu chaty nebo chalupy na léto velmi záleží na okolním prostředí a krajině. Pronájem chalupy nebo chaty na samotě je pak velkou výhodou pro zájemce o nájem. Velkým lákadlem je, když se v okolí nemovitosti nachází voda nebo rybník, dá se tam jezdit na kolech a nebo je možný pronájem chaty se psem.

Smlouva o pronájmu chalupy vzor

V každém případě se vyplatí vyhotovit nájemní smlouvu, pro inspiraci se můžete podívat na tento vzor:

Pronájem chaty nebo chalupy u vody

Pronájem chaty u vody je asi jedním z nejoblíbenějších tipů pronájmů nejen pro rybáře ale i pro hosty hledající možnosti ke koupání nebo krásnou přírodu. Pronájem chaty u řeky nebo chalupy u rybníka bývá často s vyšší nájemní cenou.

Pronájem chalupy nebo chaty s bazénem je pak vhodný nejen pro dovolenou ale například i pro společenskou akci. A pokud se jedná o pronájem chaty či chalupy s bazénem vnitřním nebo s krytým bazénem, je to dokonalé řešení i pro deštivé dny.

Pronájem chalupy a chaty na horách nebo na silvestra

Pronajmout si chatu na silvestra? To je skvělý nápad! Máte zájem o útulné chaloupky s krbem, krbovými kamny apod.? Oblíbené jsou wellness chaty. Kdo by nechtěl slavit silvestr s bazénem, saunou a se šampusem v ruce?

Poslední dny roku jsou skvělou příležitostí pro to splnit si svá přání, opustit hektickou domácnost a odpočinout si na chatě či chalupě jen se svými blízkými. Pronájem chalupy na horách je ale také ideálním řešením pro hosty milující zimní sporty jako je lyžování, snowboarding a nebo zábavné sáňkování.

Přihlásit se

Registrovat se

Obnova hesla

Zadejte uživatelské jméno nebo e-mailovou adresu, e-mailem obdržíte odkaz pro vytvoření nového hesla.