Rychlá navigace v článku: Cenová mapa pozemků pro stavbyCenová mapa PrahyMapa cen realit BrnoCenová mapa nemovitostí OstravyCena zemědělské půdyMapa cen pronájmů

Cenové mapy nemovitostí může prozradit nejen ceny nemovitostí ale i mnoho dalších věcí. Ve spolupráci s katastrem nemovitostí mapa pak může sloužit i pro případné kontaktování majitele s vhodnou cenovou nabídkou.

Tato pozemková cenová mapa Vám přehledně ukáže kde v jsou v ČR pozemky s nejnižší a nejvyšší cenou. Pokud Vás zajímá cenová mapa zemědělských pozemků pokračujte níže.

Cenová mapa stavebních pozemků

Pokud Vás zajímá cenová mapa stavebních pozemků obce, nejlépe je nahlédnout do katastru nemovitostí kde by měla být cena posledního prodeje uvedena. Pro lepší orientační odhad vám pomůže také naše cenová mapa, kde najdete například i cenovou mapu rodinných domů.

Hledáte cenovou mapu pozemků obcí? Využijte informace o cenové mapě pozemků v Praze nebo mapě cen pozemků v Brně či cenové pozemkové mapě v Ostravě.

Cenová mapa Prahy

Cenová mapa hl m Prahy se oproti Brnu nebo Ostravě vyznačuje vyšší průměrnou cenou za pozemky i byty. Cenová mapa stavebních pozemků v Praze je pak i jednou z nejvyšších ve střední Evropě. (Chcete zde mít odkaz na Vaší firmu?)

Cenová mapa Brno

Cenová mapa města Brna každý rok zaznamenává menší cenové pohyby než je tomu v Praze. Cenová mapa pozemků Brno pak většinou hlavně v městských částech nabízí vyšší cenu pozemků. Na okrajích Brna je pak cena příjemnější a přírody více.

Cenová mapa Ostrava

Ostrava je počtem obyvatel i rozlohou třetí největší město v Česku. Ceny nemovitostí jsou zde ve srovnání s Prahou či Brnem nižší. Hlavně byty zde seženete levněji. V rámci České republiky je Ostrava s cenou bytů nižší než například Olomouc, Plzeň nebo Zlín.

Cenová mapa zemědělské půdy

Cenovou mapu orné půdy a tržní cena zemědělské půdy cenová mapa najdete na naší mapě orientačně. V současné době se tržní cena trvalých travních porostů pohybuje zpravidla mezi 20 a 30 Kč/m2, odlišná situace je u orné půdy, kde cena pohybuje mezi 24 a 32 Kč/m2 a u větších scelených výměr s vysokou BPEJ může tržní cena půdy přesáhnout cenu 40 Kč/m2.

Přibližná cenová mapa půdy je, že orná půda zaujímá 37,5 % celkového půdního fondu, tj. 2 958 603 ha; většina orné půdy (54 %) je průměrně úrodná, nadprůměrně úrodné půdy je 40 %. Rozloha zahrad je 164 815 ha, ovocných sadů 45 245 ha, vinic 20 008 ha, chmelnic je 10 066 ha, a zbytek je trvalých travní porosty (louky a pastviny) 1 006 552 ha1.

Cenová mapa pronájmu

Cenová mapa nájemného a cenovou mapu nájmů bytů najdete u nás. Můžete si tak představit orientačně cenovou mapu místně obvyklého nájemného a cenová mapa obvyklého nájemného. Naše cenová mapa vám přináší objektivní informace, které vám pomohou lépe porozumět cenovým trendům a rozhodovat se s větší jistotou při nabízení nebo hledání bydlení.

Cenová mapa Asociace realitních kanceláří ČR, která je je největší profesní sdružení profesionálů působících na trhu s nemovitostmi v České republice. Asociace byla založena v roce 1991 několika realitními kancelářemi z různých míst České republiky a v dnešní době čítá členská základna přes 300 realitních kanceláří z celé ČR.

Cenová mapa online seznam

Zde je seznam šesti nejnovějších inzerátů naPozemku online:

Přihlásit se

Registrovat se

Obnova hesla

Zadejte uživatelské jméno nebo e-mailovou adresu, e-mailem obdržíte odkaz pro vytvoření nového hesla.