Byt na Prodej

Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej
Užit. plocha: 46 m2
Prodej
1 Kč
Rezervováno

Bytová jednotka 2+1/B v osobním vlastnictví se nachází v 1. patře cihlového domu, podlahová plocha bytu je 45,81 m2 (pokoj 19,76 m2, pokoj 12,31 m2, kuchyň 4 m2, koupelna s WC 4,12 m2, předsíň 5,62 m2), balkon, sklep, v bytě byla dříve instalována plastová okna a plastové dveře na balkon, v koupelně provedeny obklady a dlažba, v kuchyni dlažba, jinak je byt v původním udržovaném stavu (elektro hliník, starší kuchyňská linka), vytápění bytu – ÚT (kotel a zásobník teplé užitkové vody na plyn přímo v domě společný pro majitele bytů v domě), záloha plateb spojených s užíváním bytu cca 4.000,-Kč/měsíc + elektro.
Bytový dům není zateplen a je bez výtahu, nebyl předložen energetický štítek budovy, proto je uváděna tř. G., vlastní parkovací plochy za domem, v  přízemí domu sklepy, sušárna, kolárna.
V obci veškerá občanská vybavenost, výborná dopravní dostupnost (vlak, autobusová doprava), dálnice D3 (Praha–České Budějovice), v okolí rybníky, lesy, řeka Lužnice, cyklostezky.

Přihlásit se

Registrovat se

Obnova hesla

Zadejte uživatelské jméno nebo e-mailovou adresu, e-mailem obdržíte odkaz pro vytvoření nového hesla.