Byt na Prodej

Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej
Užit. plocha: 54 m2
Prodej
2 275 000 Kč
Rezervováno

Nabízíme k prodeji zrekonstruovaný byt 2+1 v Soběslavi, byt v osobním vlastnictví se nachází v prvním patře cihlového domu, jedná se o středový byt, obytná plocha bytu je 54 m2 (pokoj 15 m2, pokoj s krbovými kamny 15 m2, kuchyně s jídelnou 14 m2, koupelna s WC 4 m2, chodba 6 m2), k bytu přísluší větší sklep a dřevěná kolna na pozemku u domu.
Kompletní rekonstrukce bytu (plastová okna, koupelna s WC, plovoucí podlahy, dlažby, obklady, rozvody elektro, rozvody ZTI, sádrokartonové podhledy, štuky, dveře, el. přímotopy, krbová kamna) byla provedena v roce 2015. Dům prošel také revitalizací v podobě nové střechy, vstupních dveří, schránek apod.
Vytápění bytu – elektrické přímotopy + krbová kamna, TÚV – el. bojler, obecní voda a kanalizace, vlastní měřič studené vody, nízké provozní náklady bytu – záloha 1.715,-Kč/měsíc (fond oprav 1000,-Kč, studená voda 600,-Kč (počítáno pro 2 osoby), elektro společných prostor 40,-Kč, pojištění domu 57,-Kč, správa domu 18,-Kč), vytápění a TÚV ve vlastní režii.
V obci veškerá občanská vybavenost, výborná dopravní dostupnost (vlakové a autobusové nádraží 150 m), náměstí 300 m, na okraji obce dálnice D3 (Praha–České Budějovice), v okolí rybníky, lesy, řeka Lužnice, cyklostezky, PENB – nebyl předložen, proto uváděna tř. G.

Přihlásit se

Registrovat se

Obnova hesla

Zadejte uživatelské jméno nebo e-mailovou adresu, e-mailem obdržíte odkaz pro vytvoření nového hesla.