Byt na Prodej

Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej
Užit. plocha: 82 m2
Prodej
1 Kč
Rezervováno

Nabízíme ke koupi energeticky úsporný družstevní byt 4+1 s halou a balkonem v zatepleném panelovém domě v Týně nad Vltavou – Hlinecké sídliště, nyní bez možnosti převodu do osobního vlastnictví, byt se nachází ve 4. patře zatepleného čtyřpatrového panelového domu s výtahem.
Jedná se o byt o celkové ploše 82,44 m2 m2 (obývací pokoj se vstupem na balkon, pokoj, pokoj, pokoj, kuchyň, hala, koupelna, záchod, předsíň, balkón, sklep v přízemí domu), obytná plocha bytu je 78,29 m2, byt je v původním udržovaném stavu, umakartové jádro, starší kuchyňská linka s elektrickým sporákem se sklokeramickou deskou.
Dům prošel kompletní revitalizací (osazena plastová okna, zateplení fasády včetně střechy, instalace nového výtahu, apod.). Ve společných částí domu v přízemí jsou nebytové prostory (sklepy, kolárna a sušárna).
Vytápění bytu – ÚT a TÚV (zdroj tepla – dálkové parovodní potrubí), měsíční předpis nájemného a služeb je stanoven ve výši 4.500,-Kč, z toho fond oprav 1150,-Kč, elektro ve vlastní režii.
Členská práva k družstevnímu bytu nejsou nikým a ničím omezena a k bytu se nevážou žádné dluhy.
V obci veškerá občanská vybavenost, dobrá dopravní dostupnost (vlak, autobusová doprava), v okolí rybníky, lesy, cyklostezky.
Průkaz energetické náročnosti budovy – tř. B.

Přihlásit se

Registrovat se

Obnova hesla

Zadejte uživatelské jméno nebo e-mailovou adresu, e-mailem obdržíte odkaz pro vytvoření nového hesla.