Byt na Prodej

Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej Byt na Prodej
Užit. plocha: 78 m2
Prodej
2 090 000 Kč

Nabízíme ke koupi energeticky úsporný družstevní byt 3+1 s halou a lodžií v zatepleném panelovém domě v Týně nad Vltavou – Hlinecké sídliště, nyní bez možnosti převodu do osobního vlastnictví, byt se nachází ve 2. patře zatepleného čtyřpatrového panelového domu s výtahem.
Jedná se o byt o celkové ploše 78,13 m2 m2 (obývací pokoj 20,3 m2 s lodžií 4,15 m2, pokoj 12,16 m2, pokoj 12,02 m2, kuchyně s jídelnou 7,94 m2, hala 11,01 m2, koupelna 2,8 m2, záchod 0,98 m2, předsíň 4,25 m2, balkón 4,15 m2, sklep v přízemí domu 2,52 m2), obytná plocha bytu je 71,46 m2, byt je v dobrém udržovaném stavu, obložené umakartové jádro, dlažba všude mimo prostory pokojů, starší kuchyňská linka s elektrickým sporákem se sklokeramickou deskou, myčkou na nádobí a mikrovlnou troubou.
Dům prošel kompletní revitalizací (osazena plastová okna, zateplení fasády včetně střechy, instalace nového výtahu, apod.). Ve společných částí domu v přízemí jsou nebytové prostory (sklepy, kolárna a sušárna).
Vytápění bytu – ÚT a TÚV (zdroj tepla – dálkové parovodní potrubí), měsíční předpis nájemného a služeb je stanoven ve výši 3000,-Kč, z toho fond oprav a poplatky 1686,-Kč, elektro ve vlastní režii.
Členská práva k družstevnímu bytu nejsou nikým a ničím omezena a k bytu se nevážou žádné dluhy.
V obci veškerá občanská vybavenost, dobrá dopravní dostupnost (vlak, autobusová doprava), v okolí rybníky, lesy, cyklostezky.
Průkaz energetické náročnosti budovy – tř. B.

Přihlásit se

Registrovat se

Obnova hesla

Zadejte uživatelské jméno nebo e-mailovou adresu, e-mailem obdržíte odkaz pro vytvoření nového hesla.